Buddy program

[vc_row section_color=“#ddd3ff“][vc_column][vc_column_text]

Mať potvrdenú diagnózu epilepsia, nie je ľahké. V každom veku to dokáže zaskočiť a prekvapiť. S touto diagnózou prichádza veľa nezodpovedaných otázok. Ľudia sa stretávajú s nepochopením, ľutovaním a rôznymi tabu.

Každý pacient sa s tým vyrovnáva inak. Niekto lepšie a niekto horšie. Pričom treba brať do úvahy aj to, že táto diagnóza zasiahne aj rodinu a priateľov, ktorí tiež potrebujú čas na to, aby sa s tým zmierili.

Nie je to jednoduché. Všetko chce čas. A hlavne pocit, že všetko bude v poriadku. Veríme, však že len človek s epilepsiou dokáže naozaj pochopiť iného človeka s epilepsiou.

Na Slovensku nie je jednoduché skontaktovať sa s niekým, kto by sa chcel o tom úprimne a otvorene porozprávať. A pritom to pacientom môže psychicky veľmi pomôcť.

Našim cieľom je preto spojiť ľudí, ktorí potrebujú podporu a tých, ktorí s epilepsiou žijú už dlhšie a vedia poradiť a pomôcť.

Chceli by ste sa o tom porozprávať alebo by ste chceli byť priateľ, ktorí vie poradiť?

[/vc_column_text][wpforms id=““][vc_custom_heading text=“Napíšte nám“ font_container=“tag:h3|text_align:left|color:%23000000″][wpforms id=“1436″ title=“false“ description=“false“][/vc_column][/vc_row]
Scroll to Top